1995
Kuruluş Yılı
4000
+
memnun müşteri
3000
m2
kapalı üretim alanı
Üretimde kalitemizi nasıl koruyoruz?
Yüksek teknolojili elektronik devre kartları çevreye ve insan sağlığına saygılı, Avrupa ve dünya standartlarına uygun malzeme ve proseslerle üretilir. Güçlü ve uzun ömürlü transformatörler vakum altında verniklenir ve yüksek sıcaklıkta kurutulur. Test ve kalite kontrol işlemleri, standartlara uygun prosedürlerle, hassas ölçüm cihazları kullanılarak uzman teknik personel tarafından yapılır, her ürün test edilir ve raporlanır. Mekanik montaj, elektriksel kablolama ve markalama süreçleri, tecrübeli ve uzman personel tarafından büyük bir dikkat ve titizlikle yapılır.


Nasıl İşbirliği Yapabiliriz?

Distribütorlük veya Bayilik Anlaşması :
Porföyünüzdeki müşterilerinize en iyi çözümleri, en hızlı ve uygun koşullarla sunmak için distribütörlük veya Bayilik koşullarını görüşelim.
Projelerinize Profesyonel Çözümler : Projelerinizde ihtiyacınız olan ürünleri hemen satın almak için satış temsilcinizi arayın.
Üretici Partnerlik : Uluslararası bilinirliği olan kendi markanız ile yüksek kapasitede satış olanağınız mı var? Ürünlerimizi sizin istediğiniz Fiziksel ve Teknik özelliklerle yeniden dizayn edelim. Sizin standartlarınıza uygun şekilde sizin için üretelim.
OEM Üretim Anlaşması : Know-How'ı size ait ürünleri sizin markanızla üretelim. Daha iyi fiyat ve yüksek kalite için OEM anlaşması yapalım.
Edit Elektronik 2023 © Tüm hakları saklıdır.