SATIŞ SONRASI KURULUM, DEVREYE ALMA, TEKNİK SERVİS VE ONARIM HİZMETİ

SATIŞ SONRASI KURULUM, DEVREYE ALMA, TEKNİK SERVİS VE ONARIM HİZMETİ

SATIŞ SONRASI KURULUM, DEVREYE ALMA, TEKNİK SERVİS VE ONARIM HİZMETİ

Müşterilerimizin ürün seçiminde ve tercih etme aşamasında etkin olan önemli faktörlerinden biri de, firmamızın satış sonrasında müşterilerine sunmuş olduğu hizmetlerdir. Ürünlerin ilk kurulum ve devreye alınmasından, sonrasındaki kullanım ömrü süresince, verilen servis hizmetinin  kalitesi, sürekliliği, güvenilirliği, servis ağının yaygın olması, eğitimli servis teknisyenleri ve yedek parça garantisi ile servis hizmetlerimiz dahilinde müşteri memnuniyeti en üst seviyelerde tutulmaktadır. Değişkenlik gösteren tüketici taleplerine ve ihtiyaçlarına, günün şartlarına uygun olarak en hızlı ve en kısa sürede cevap verebilecek alt yapıya ve teknik donanıma sahip yetkili servis organizasyonumuz kapsamında müşterilerimize hizmet vermekteyiz. 

Teknik donanım, yedek parça – işçilik garantisi, uygun fiyatlı yedek parça-servis ücretleri ve profesyonel yaklaşım ile tüketici müracaatlarına en kısa sürede hizmet verilerek üst seviyede müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.

Tüketicilerimize sunmuş olduğumuz hizmetin sınırının olmadığı ve daima daha iyi bir hizmet sunulması gerektiği bilinciyle, müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta olan firmamız yenilikçi ve üstün hizmetler sunarak her zaman farklılığını gösterecektir.

Edit Elektronik, üretim kayıplarını minimuma indirmek üzere eğitilmiş, dinamik ve tecrübeli teknik personeli ile talep edilirse müşteri tesislerinde 7 gün  24 saat hizmet vermenin yanı sıra bakım –onarım hizmetlerini yurtdışında da sunmanın gururunu taşımaktadır. Endüstride kullanılan her türlü elektronik kart ve cihazın arıza tespitini ve onarımlarını çok kısa sürede ve çok daha ekonomik şartlarda gerçekleştirmektedir.