ŞİRKET PROFİLİ

ŞİRKET PROFİLİ

ŞİRKET PROFİLİ

Çalışmalarımız dört bölümden oluşmaktadır.

1. Üretim faaliyetleri

2. Satış ve pazarlama faaliyetleri

3. Satış sonrası hizmetler ve teknik destek faaliyetleri.

4. Araştırma geliştirme çalışmaları

ÜRETİM FAALİYETLERİ

İstanbul da bulunan fabrikamızda, teknolojisi ve fikri mülkiyet hakları Edit Elektronik Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti'ye ait olan aşağıdaki cihazların üretimi yapılmaktadır.

1. Statik Voltaj Regülatörleri

1 faz giriş ve 3 faz giriş olarak 2 KVA ile 3.000 KVA aralığında üretilen endüstriyel tip Statik Voltaj Regülatörleri, yüksek hızlı ve mikroişlemci kontrollü yarıiletken teknolojisi ile üretilmektedir. Birbirinden çok farklı elektriksel ve çevresel koşullara sahip, farklı ülkelerdeki müşterilerin ihtiyaçları dikkate alınarak esnek ve dayanıklı olarak tasarlanmaktadır. Ürettiğiniz Statik Voltaj Regülatörleri ile kaliteye ve çalışma güvenliğine önem veren müşterilerimizin, voltaj kontrol, koruma ve optimizasyon gereksinimleri karşılanmaktadır.

2. Endüstriyel Tip Enerji Tasarruf Üniteleri

Sürdürülebilir bir çevre bilinci ve karbon emisyonunun azaltılmasına yönelik Avrupa birliği tavsiye kararları referans alınarak tasarlanan endüstriyel tip Enerji Tasarruf Üniteleri 1 faz ve 3 faz olarak 3.000 KVA’ya kadar üretilmektedir. Şebeke voltajının ve çalıştırılacak cihazların özelliklerine bağlı olarak farklı tasarım özellikleri ile üretilen Enerji Tasarruf Üniteleri ile %25’e kadar enerji tasarrufu sağlamayı hedefliyoruz. 

3. On-Line Kesintisiz Güç Kaynakları

Çift çevrim IGBT teknolojisi ve çıkışında galvanik izolasyon transfomatörü ile güvenli ve sürekli enerji ihtiyacını karşılamak için üretilen Kesintisiz Güç Kaynakları, 1 faz ve 3 faz olarak 200 KVA’ya kadar üretilmektedir.

4. Akü Şarj Üniteleri

Endüstriyel ihtiyaçlar için tasarlanan Akü Şarj Üniteleri, Giriş izolasyon transformatörüne ve Mikroişlemci kontrollü Tristör teknolojisine sahiptir. Endüstriyel tip, Ni-Cd ve Kurşun Asit akülerin şarj edilmesi için tasarlanan Akü Şarj Üniteleri, 1 faz ve 3 faz girişli olarak 500 KVA’ya kadar üretilmektedir. 

5. Transformatörler

Şebeke izolasyonu ve voltaj değişikliği ihtiyaçları için dizayn edilen kuru tip Transformatörler, indoor ve outdoor kabinler içerisinde 500 KVA ya kadar üretilmektedir.

Kendi markamızla üretilen bu ürünleri kurumsal anlaşmalar çerçevesinde OEM müşterilerimiz için de üretebilmekteyiz. Türkiye’nin üç kıtaya olan coğrafi yakınlığını ve genç nüfusunu avantaj olarak değerlendiren Edit Elektronik Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti, kendi müşteri portföyüne sahip olan kurumsal firmalar için üretici partner olmak amacıyla yola çıkmış ve bu konuda güçlü anlaşmalara da imza atmıştır.

SATIŞ VE PAZARLAMA FAALİYETLERİ

Konusunda uzman satış ve pazarlama ekibimiz, yurtiçinde ve yurtdışında katıldığı fuarlar ile kurumsal son kullanıcılara, bölge ve ülke distribütörlerine ve bayilere ulaşmak için çalışmaktadır.

Avrupa, Asya ve Afrika da 50 den fazla ülkeye satış yapmayı başarmış olan satış-pazarlama ekibimiz, 20 ülkede bayilik ve distribütörlük seviyesinde anlaşmalara imza atmıştır.

Satış-pazarlama ekibimiz, üretici firma kimliğimizden aldığı güçle, kendi markası ile ürün almak isteyen kurumsal müşterilerimizin beklenti ve talepleri doğrultusunda uzun vadeli Üretici Partner sözleşmeleri yapmıştır. Müşterilerimizin bulunduğu ülkelerin veya bölgelerin özel koşulları ve yıllık satış kotalarına göre tek satışlık sözleşme veya bölgesel distribütörlük sözleşmeleri yapma yetkisi de bulunan satış-pazarlama birimimiz, sizlerden gelecek talepleri en hızlı şekilde yanıtlamaya hazırdır.

SATIŞ ÖNCESİ VE SATIŞ SONRASI TEKNİK DESTEK HİZMETLERİ

Tecrübeli ve uzman personelden oluşan Teknik Destek Ekibimiz; Hızla gelişen ve değişen elektronik cihaz ve sistemlerin doğru ve verimli şekilde çalıştırılabilmeleri için ihtiyaç duyulan teknik destek ve danışmanlık hizmetlerini sağlamaktadır.

Müşterilerin ihtiyaçlarının doğru şekilde belirlenmesi ile başlayan danışmanlık hizmetleri, müşterilerin şebeke ve yük koşullarının incelenmesi, değerlendirilmesi ve raporlanması ile devam etmektedir. Satın alınan ürünlerin kullanımı ve bakımıyla ilgili müşteri eğitimleri ile son bulmaktadır.

Teknik destek hizmetlerimiz, ürünlerin müşteri ihtiyaçları doğrultusunda kurulması ve çalıştırılması ile sınırlı kalmayıp, satış sonrası bakım onarım hizmetleri ile kurumsal müşterilerin teknik personelinin eğitilmesini de sağlamaktadır.

Farklı ülkelerdeki müşterilerin teknik destek hizmetlerinin sağlanması için teknik partnerlerimizin ve distribütörlerimizin teknik personeline gerekli bilgi ve eğitim verilmektedir. Ayrıca gerektiğinde dünyanın her yerine kendi teknik personelimiz ile hizmet verebilmekteyiz.

ARAŞTIRMA GELİŞTİRME ÇALIŞMALARI

Hızla değişen ve gelişen elektronik teknolojilerini takip etmek ve ürünlerimizi değişen teknolojilerle güçlendirmek için oluşturulan Ar-Ge birimimiz, ülkelerin ve müşterilerin farklı çevre ve yük koşullarına daha uygun cihazlar geliştirmek için çalışmalarını sürdürmektedirler.

Mikroişlemci kontrollü ürünlerin kontrol ve koruma yazılımları sürekli güncellenmekte ve geliştirilmektedir. OEM müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine uygun düzenlemeler ve ek özellikler de Ar-Ge birimimizin çalışmaları ile gerçekleştirilmektedir.